Kontaktandmed:

Tel. 55 15 335
E-Mail: info@aqaris.ee
Aqaris Consult OÜ
Hooldekodu tee 1-16,
Tallinn, Harjumaa,
13914
- Puksiiri rent

Meie pakutavat puksiire on võimalik rentida ka ilma juhita, ehk saate iseseisvalt oma sõidud tehtud. Kõik kinnitusvahendid kaasas ning samuti kerge instruktsioon kasutamise kohta. Pealesõiduteede paigaldamine ning kasutamine väga lihtne ja kiire andutd sõidukil. Vintsidel tõmbejõud 5000kg.
Sõidukit saab juhtida B-kategooria lubadega, seega on kasutatav igale lubade omanikule.Sõidukitega on omal vastutusel lubatud külastada ka välisriike.

Auto 1: Auto kandevõime on 1450 kg. Plate pikkus tublisti üle 4 meetri, näiteks BMW 7s seeria E38 mahub ilusti ära ja jääb veel ruumigi (pikkus umbes 4.3 meetrit - ehk siis stangest kuni tagumise ratta maapinna puutepunktini, mis tagapool üle serva ei oma pealelaadimisel enam tähtsust). Sõidukis on 3 kohta, Autol on võimekas mootor, mis ei jää hätta ühegi koormaga ja võimalik ka edukalt möödasõite sooritada. 

Auto kogupikkus on alla 7m, mis muudab selle heaks vahendiks Soomes käimiseks, laevapileti hind parem.

Pimedas töötamiseks on olemas LED töötuled. Samuti tähelepanu tõmbamiseks vilkurid nii katusel, kui ka ees ja taga. Samuti küljetuled vilkuriteks ümber lülitatavad. 

 

Auto 2 (Automaatkäigukast + püsikiirusehoidja): Auto kandevõime on 1702 kg. Plate pikkus umbes 4.5 meetrit, näiteks BMW 7s seeria E65 mahub ilusti ära ja jääb veel ruumigi (ehk siis stangest kuni tagumise ratta maapinna puutepunktini, mis tagapool üle serva ei oma pealelaadimisel enam tähtsust). Sõidukis on 3 kohta, Autol on automaatkast, mis teeb kasutamise võimalikuks ka ainult automaatkäigukasti lube omavatele isikutele või siis automaatkastiga harjunutele. Lisaks on autol püsikiirusehoidja, mis teeb ka maanteel kulgemise mugavaks. Lisaks õhkvedrustus, mis võimaldab muuta jäikust et oleks mugav sõit.

Auto on 7.3m pikk, aga ka sellega pole Soomes käies probleeme tekkinud. Lastud ikka 7m valikuga peale teadaolevalt.


Auto 3: Auto kandevõime on 1650kg, Plate pikkus tublisti üle 4 meetri, näiteks Audi A6 C6 mahub ilusti ära ja jääb veel ruumigi (pikkus umbes 4.2 meetrit - ehk siis stangest kuni tagumise ratta maapinna puutepunktini, mis tagapool üle serva ei oma pealelaadimisel enam tähtsust). Sõidukis on 6 kohta, nii et põhimõtteliselt saab ka kogu sõiduauto + 5 hädalist ära tuua, kui keegi kuskil teepeale peaks jääma täis autoga.

Pimedas töötamiseks on olemas LED töötuled. Samuti tähelepanu tõmbamiseks vilkur katusel.

Sõiduki üleandmise asukoht on Tallinnas, Magistrali Keskuse läheduses.

*Sõiduki rent - 24h/75 eurot. Lühem periood kokkuleppel.


Kontakt: 5515335 või INFO@AQARIS.EE