Kontaktandmed:

Tel. 55 15 335
E-Mail: info@aqaris.ee
Aqaris Consult OÜ
Hooldekodu tee 1-16,
Tallinn, Harjumaa,
13914
- Autod Saksamaalt

Aqaris Consult OÜ omab Saksamaalt autode ostmise ja Eestisse transportimise kogemust alates aastast 2005. Oleme spetsialiseerunud rohkem just nn kiirteenusele - kliendile kindla auto väljavalimisele (mitmed võimalikud autod lähipiirkonnas üle vaadata) ja siis koheselt tagasi sõites. Selline teenus annab võimaluse paindlikumalt parima auto leidmiseks ja selle kiirelt kliendile kätte toimetamiseks (Klient ei pea ootama kuni transpordifirma oma rekka täis saab).Samuti ei ole automüüjad enamasti nõus autosid broneerima, kui just märgatavat osa hinnast broneerimistasuks ära ei maksa. Seega treileriga tellides võib juhtuda, et teie valitud auto on juba selleks ajaks müüdud, kui treiler kohale jõuaks. Meie aga lendame otse kohale ja toome teie sõiduki kiirelt ära. Kogemusi on väga erinevat liiki sõidukitega, oleme isegi CNG gaasil töötavaid sõidukeid toonud (kuigi nende tanklavõrgustik on hetkel veel suhteliselt piiratud).

Autot transpordime vastavalt Teie võimalustele ja soovidele. Soodsam variant on kindlasti mööda maad läbi Poola, Leedu ja Läti. Samas on võimalikud ka laevaga variandid, kuigi kahjuks neid jääb järjest vähemaks (näieks  oleme mitmeid kordi kasutanud ka Rostock -> Helsingi -> Tallinn või ka läbi Taani ja Rootsi laevaga Tallinnasse võimalusi, aga kahjuks otsereisi enam ei pakuta).

Soovi korral aitame ka kogu paberimajanduse vormistamisega Eestis (Arvele võtmine, ülevaatuse ja kindlustuse vormistamine jne). Kuivõrd oleme käibemaksukohuslased saame osta ka Saksamaalt käibemaksuvabalt (Kui Müüja on sealne käibemaksukohuslane ja siin vormistada juba arve kohaliku käibemaksumääraga).

Auto vaatame üle kriitilise pilguga, teavitame Teid esmapilgul leitud vigadest, teeme vajadusel lisapilte. Kliendi soovil, Müüja nõusolekul ja kohaliku esinduses aja leidmisel teeme ka vajalikud diagnostika ja kontrollid Automargi Esinduses. Tihtipeale aga on platsidel müüdavad sõidukid arvelt maas. See eeldab igal juhul enne transiitnumbrite ette tegemist. Kohpeal teostame ka diagnostika oma seadmetega, seega esmase pildi saamiseks ei pea sõidukit esindusse kontrolli viima ja autos leiduvad veakoodid on koheselt nähtavad.  

Vastavalt tänasele majandussituatsioonile eeldame sõiduki finantseerimist Tellija poolt suuremas osas hinnast või pakume alternatiivset rahastusallikat kolmanda osapoole poolt. Viimane variant on sobilin inimestele, kes tahavad sõiduki soetada liisingusse ja on ise valmis maksma ainult väikse sissemakse. Lihtsalt täna on liising suhteliselt valiv klientide suhtes ja lõppkokkuvõttes võib sõiduk hoopis meile endale kätte jääda. On olnud kogemusi, kus esmase liisingupäringu kohta (maksejõulisuse kontroll) tuleb positiivne vastus, aga konkreetse autoni jõudes keeldutakse. Liising on täna ka valiv ja ei soovi eriti soetada sõidukeid, mida pärast halbade juhuste kokkusattumisel keeruline realiseerida (autod mille järgi nõudlus kohalikul turul madal).

Samas on loomulikult mõeldav ka meiepoolne finantseerimine (kleindi poolt vähemalt 20% finantseerimine), mille saab hiljem liisingu sissemakse arvutada (kui on selline soov). Täieliku omafinantseeringuga saame pakkuda soodsamat hinda kui kolmanda osapoole finantseeringuga, samas ühtegi klienti me uksetaha ei jäta.

Saksamaa autoturu seisuga saate tutvuda

www.mobile.de

www.autoscout24.de

Vajadusel saame aidata ka saksakeelse teksti tõlkimisega, kui midagi jääb arusaamatuks.

Kontakteeru meiega: info@aqaris.ee või telefonil 55 15 335

replica handbags louis vuitton replica handbags louis vuitton replica handbags Louis Vuitton Replica Handbags replica handbags burberry replica handbags replica handbags louis vuitton replica handbags louis vuitton replica handbags replica handbags louis vuitton replica handbags louis vuitton replica handbags louis vuitton replica handbags mulberry replica handbags louis vuitton replica handbags replica handbags louis vuitton replica handbags replica handbags louis vuitton replica handbags louis vuitton replica handbags